top of page

BaSha2
travel bag 13 x 7 x 20 (cm)

Cestování se Sefiros produkty ještě nikdy nebylo jednodušší! Podlehněte kouzlu designových cestovních taštiček Sefiros, které spolehlivě schovají všechny nezbytnosti, bez nichž se neobejdete ani na cestách. Vybírejte z různých rozměrů taštiček Sefiros na míru vašim potřebám.

399,- Kč

doporučená cena

Pevná, stylová taška

BaSha2.jpg

Cestování se Sefiros produkty ještě nikdy nebylo jednodušší! Podlehněte kouzlu designových cestovních taštiček Sefiros, které spolehlivě schovají všechny vaše nezbytnosti, bez nichž se neobejdete ani na cestách. Vybírejte z různých rozměrů taštiček Sefiros na míru vašim potřebám. BaSha2 je velmi odolná a lehká taštička s výškou 13 cm, šířkou 7 cm a délkou 20 cm. Jedná se o druhou nejmenší cestovní taštičku z řady BaSha travel bags od Sefiros.

basha_set.jpg

All in one řešení

Taštičky BaSha se dají skvěle kombinovat. Například do největší BaSha4 se pohodlně vejde BaSha3 spolu s BaSha2. Stejně je to pak i u Basha1, kterou pohodlně vložíte do každé z nich se vším co potřebujete. Praktické taštičky tak dostávají nový rozměr při cestování a udržení pořádku ve vaší kosmetice a pomůckách. 

Kvalitní zpracování

Návrhová plocha 8.jpg

Vyberte si velikost, kterou potřebujete

BaSha4_travel_bag_cosmetics.jpg
BaSha3_travel_bag_cosmetics.jpg.jpg
BaSha1_travel_bag_cosmetics.jpg

Co dát do taštičky?

bottom of page