top of page

BaSha1
travel bag 10 x 4,5 x 15 (cm)

Cestování se Sefiros produkty ještě nikdy nebylo jednodušší! Podlehněte kouzlu designových cestovních taštiček Sefiros, které spolehlivě schovají všechny nezbytnosti, bez nichž se neobejdete ani na cestách. Vybírejte z různých rozměrů taštiček Sefiros na míru vašim potřebám.

299,- Kč

doporučená cena

Pevná, stylová taška

Sefiros BaSha1 cestovní taštička

Cestování se Sefiros produkty ještě nikdy nebylo jednodušší! Podlehněte kouzlu designových cestovních taštiček Sefiros, které spolehlivě schovají všechny vaše nezbytnosti, bez nichž se neobejdete ani na cestách. Vybírejte z různých rozměrů taštiček Sefiros na míru vašim potřebám. BaSha1 je velmi odolná a lehká taštička s výškou 10 cm, šířkou 4,5 cm a délkou 15 cm. Jedná se o nejmenší taštičku z řady BaSha travel bags od Sefiros.

Set cestovních taštiček Sefiros BaSha

All in one řešení

Taštičky BaSha se dají skvěle kombinovat. Například do největší BaSha4 se pohodlně vejde BaSha3 spolu s BaSha2. Stejně je to pak i u Basha1, kterou pohodlně vložíte do každé z nich se vším co potřebujete. Praktické taštičky tak dostávají nový rozměr při cestování a udržení pořádku ve vaší kosmetice a pomůckách. 

Používáte již jeden z Sefiros přístrojů ScruSha5 nebo GuSha5 ? pak zajisté oceníte taštičku BaSha1 u které jsme upravili rozměry ,,na míru´´ k těmto přístrojům. 

Kvalitní zpracování

Celá řada cestovních taštiček Sefiros BaSha

Potřebujete jinou velikost?

Sefiros BaSha4 cestovní taštička
Sefiros BaSha3 cestovní taštička
Sefiros BaSha2 cestovní taštička

Co dát do taštičky?

bottom of page