top of page

BaSha1
travel bag 10 x 4,5 x 15 (cm)

Cestování se Sefiros produkty ještě nikdy nebylo jednodušší! Podlehněte kouzlu designových cestovních taštiček Sefiros, které spolehlivě schovají všechny nezbytnosti, bez nichž se neobejdete ani na cestách. Vybírejte z různých rozměrů taštiček Sefiros na míru vašim potřebám.

299,- Kč

doporučená cena

Pevná, stylová taška

BaSha1_travel_bag_cosmetics_model.jpg

Cestování se Sefiros produkty ještě nikdy nebylo jednodušší! Podlehněte kouzlu designových cestovních taštiček Sefiros, které spolehlivě schovají všechny vaše nezbytnosti, bez nichž se neobejdete ani na cestách. Vybírejte z různých rozměrů taštiček Sefiros na míru vašim potřebám. BaSha1 je velmi odolná a lehká taštička s výškou 10 cm, šířkou 4,5 cm a délkou 15 cm. Jedná se o nejmenší taštičku z řady BaSha travel bags od Sefiros.

basha_set.jpg

All in one řešení

Taštičky BaSha se dají skvěle kombinovat. Například do největší BaSha4 se pohodlně vejde BaSha3 spolu s BaSha2. Stejně je to pak i u Basha1, kterou pohodlně vložíte do každé z nich se vším co potřebujete. Praktické taštičky tak dostávají nový rozměr při cestování a udržení pořádku ve vaší kosmetice a pomůckách. 

Používáte již jeden z Sefiros přístrojů ScruSha5 nebo GuSha5 ? pak zajisté oceníte taštičku BaSha1 u které jsme upravili rozměry ,,na míru´´ k těmto přístrojům. 

Kvalitní zpracování

Návrhová plocha 8.jpg

Potřebujete jinou velikost?

BaSha4_travel_bag_cosmetics.jpg
BaSha3_travel_bag_cosmetics.jpg
BaSha2_travel_bag_cosmetics.jpg.jpg

Co dát do taštičky?

bottom of page