top of page

domů  /  o nás

O značce Sefiros

Naše pleť je jako origami. Vyniká křehkostí a zároveň je obdivuhodně pevná. Při nesprávné péči začne chřadnout, když jí ale věnujeme čas, rozkvete. Objevili jsme tajemství asijských léčebných postupů a spojili je s nejmodernějšími technologiemi. Vstupte s námi do říše Sefiros, kde již více než 8 let nabízíme exkluzivní péči „na míru“ vaší pokožce.

all_products_clean.jpg

 východní filozofie a nejmodernější technologie


základní kameny Sefiros

Scrusha_1200_produkt.jpg

Čistý desing

V Sefiros si nelibujeme v přílišné zdobnosti. Věříme, že skutečně dobrý výrobek se nejlépe chválí sám. Exkluzivní kvalitu našich produktů jsme spojili s čistými liniemi a minimalismem, které nejlépe vystihují to, co nabízíme: luxusní péči o pleť bez zbytečných příkras. Krásu totiž přenecháme vám.

Souhra tradice s inovací

S nadějí vzhlížíme k budoucnosti a s pokorou se obracíme k dávné tradici. Využíváme moderní vědu a zavedené poznatky péče o pleť tak, aby vaše pokožka dostala tu nejlepší péči

3.jpg
SEFIROS_Bara-075_sq (4).jpg

Radost z krásy

Cílem Sefiros není jen čistá a zdravá pokožka. Věříme, že péče o pleť nemá daleko od relaxace, jež podporuje produkci endorfinů a má tak vliv na naši náladu. Nalezte klid a pohodu v každodenní koupelnové rutině a přesvědčte se s námi, že kvalitní péče o pleť vede ke skutečné duševní pohodě. Oživte postupy asijských léčitelů, které jsme v Sefiros doplnili o nejmodernější materiály a precizní zpracování všech výrobků. Objevte s námi poslední trendy fyzioterapie a wellnes, které pravidelně sledujeme a nacházíme v nich inspiraci. Poznejte více svoji pleť a dopřejte jí, co si po právu zaslouží – to nejlepší.

kosmetické přístroje Sefiros

V Sefiros víme, že péče o pleť si nevystačí s jedním produktem. Naopak. Vyžaduje kvalitní a komplexní řešení, které pokryje všechny nepříjemnosti, s nimiž se naše pokožka potýká. Dlouhodobé zkušenosti z oblasti kosmetiky nás rovněž přesvědčily o tom, že o naši pleť je třeba pečovat do hloubky – v ideálním případě tak přijdeme na to, co nás trápí a problém odstraníme úplně. Nabídce produktů Sefiros tedy předcházela dlouhodobá testování a pečlivý výzkum toho, jak nejefektivněji zatočit s vráskami, suchou pletí i akné. Hrdě vám nyní představujeme čtyři produkty, které tvoří základní kolekci přístrojů, jež vám pomohou na cestě za dokonalou pokožkou zářící zdravím a vitalitou.

ScruSha5 ultrasonická špachtle

ScruSha5

ultrasonic skin scrubber

Ultrasonická špachtle vybavená ultrazvukovými vibracemi – to je Sefiros ScruSha5 , který je mistrem efektivní exfoliace a odstranění nečistot z pórů. 

EyeSha5

skin tightening device

Sefiros EyeSha5  nabízí šetrnou a účinnou péči o oční okolí pomocí fotonové LED terapie. Vyhlazuje jemné linky, účinně řeší ochablost očního okolí a zesvětluje tmavé kruhy pod očima. 

BruSha5

silicone facial brush

Osvěžující hloubkové čištění obličeje vám přinese Sefiros BruSha5  se speciálně vylepšenou hlavou kartáčku a třemi intenzitami pro dokonalé přizpůsobení čištění. 

GuSha5

skin tightening device

Sefiros Gusha5  , král anti-agingu, jako jeden z mála přístrojů na trhu efektivně omlazuje nejen tvář, dekolt ale i krk. Zařízení kombinuje multifrekvenční vibrační technologie spolu s liftingovými elektrickými pulzy EMS přes čtyři masážní elektrody. 

Komplexní péče

Každá pleť má jiné preference. Z toho důvodu mají všechny produkty Sefiros možnost nastavení intenzity a umožňují tak přizpůsobit své účinky na míru vaší pokožce. Splňují maximální nároky na bezpečnost, jejich použití je velmi snadné a rády se stanou vašimi pomocníky nejen doma. Díky svému kompaktnímu designu a praktickému balení vás budou hrdě provázet i na cestách. Je libo hedvábnou a zářivou pleť? Vsaďte na produkty Sefiros. Více o parametrech a použitých technologiích si přečtěte v Technologii . 
 

Všechny přístroje pro péči o pokožku od Sefiros.
bottom of page