top of page

domů / produkty / houbičky / nashaset

NaSha
3x nano houbička + pouzdro

Objevte fenomén nano houbiček Sefiros NaSha, které představují revoluci v rovnoměrném líčení. Nano houbičky NaSha mají ale přeci jen něco navíc. Díky speciálnímu hydrofilnímu PU mikropolymeru jsou zcela hypoalergenní. Unikátní způsob výroby vytvořil střídáním horka a chladu uvnitř houbičky bubliny v nanovelikostech, které z ní činí měkký, ale zároveň velmi pevný nástroj.

499,- Kč

doporučená cena

Sefiros NaSha set nano houbiček 3ks

Není houbička jako houbička

Objevte fenomén nano houbiček Sefiros NaSha, které představují revoluci v rovnoměrném líčení. Nano houbičky NaSha mají ale přeci jen něco navíc. Díky speciálnímu hydrofilnímu PU mikropolymeru jsou zcela hypoalergenní. Unikátní způsob výroby vytvořil střídáním horka a chladu uvnitř houbičky bubliny v nanovelikostech, které z ní činí měkký, ale zároveň velmi pevný nástroj. Houbička NaSha je proto vhodná pro suché i mokré nanášení make-upu. Mikroporézní materiál umožní nanést make-up plynule a rovnoměrně. Ergonomický tvar houbičky se snadno přizpůsobí všem konturám pleti. Vykročte do světa moderních technologií s unikátními nano houbičkami Sefiros NaSha a přesvědčte se o tom, že si zasloužíte to nejlepší.

Sefiros NaSha set nano houbiček 3ks s cestovním pouzdrem

+

Komfortní sada

Mějte své oblíbené produkty Sefiros vždy při ruce! Vsaďte na praktické cestovní balení nano houbiček Sefiros NaSha pro bezchybné líčení na služební cestě i na dovolené. V balení najdete kompletní řadu všech nabízených tvarů houbiček, které díky speciálnímu ergonomickému designu zajistí snadné roztírání make-upu, přesnou aplikaci i na hůře dostupných místech a dokonalý look bez nežádoucích skvrn. 

Neomezené možnosti NaSha

Sefiros NaSha nanohoubička pro bezchýbný make-up

Bezchybný make-up

Sefiros NaSha nano houbička pro mokré i suché použití

Mokré i suché použití

jemný, ale pevný povrch houbičky vám pomůže nanést perfektní vrstvu make-upu

větší objem houbičky díky jejímu namočení

Sefiros NaSha nano houbička s nano technologií

Znáte NANO technologii ?

„Nano“ řecky znamená malý a nutno říci, že všechny zázraky nano technologie se odehrávají ve světě tak malém, že jej okem nespatříme. V poslední dekádě zažívá nano technologie obrovský boom. Jednoduše ji definujeme jako přesné manipulování s jednotlivými atomy za účelem vzniku látek se speciálními vlastnostmi. Dnes tuto komplexní disciplínu pozorujeme ve fyzice, medicíně i robotice. Moderní svět patří nano technologiím. A výjimkou není ani oblast kosmetiky. Zjistěte, proč jsme to v Sefiros zkusili „nano“ a jak nás ohromily výsledky.

Šikovné cestovní pouzdro

Použití cestovního pouzrda pro NaSha nano houbičku

Odolné

silikonový povrch, který je pevný a zároveň pružný

Použití cestovního pouzdra pro Sefiros NaSha nano houbičku

Kompaktní

přenášejte houbičku pohodlně ať už mokrou nebo suchou

Prodyšné

ani mokrá houbička po opláchnutí se vám nezepaří

Použití cestovního pouzdra pro NaSha nano houbičku
Produktová řada sefiros NaSha nano houbiček
bottom of page