top of page

domů / produkty / kosmetika / qi8 / toniclotion

TonicLotion
nutritional formula 100 ml

Vyživující čistící tonikum Tonic Lotion (nutritional formula) je součástí kosmetické řady Qi8 péče o pleť SEFIROS založené na výsledcích nejmodernějších výzkumných poznatků.

229,- Kč

doporučená cena

TonicLotion_product_1.png

TonicLotion

SEFIROS Tonic Lotion (nutritional formula) je součástí kosmetické řady Qi8 péče o pleť SEFIROS založené na výsledcích nejmodernějších výzkumných poznatků. Volba jedinečných aktivních látek a nových přístupů v kombinaci s maximálním cílem zaměřeným na potřeby pokožky vám přináší dokonalou péči. Jemná pleťová voda s vysokým zastoupením vitamínů B1, B3, B6, C pro optimální vyživení pokožky a D-panthenolu, který pomáhá zklidnit pokožku Obsahuje Acmella Oleracea Extract působící proti tvorbě vrásek. Jemná květinová vůně, neobsahuje syntetickou parfemizaci.

TonicLotion_modelka.png

Vyživuje a čistí

Pleťová voda SEFIROS TonicLotion je vyživující čirá tekutina konzistenčně podobná vodě. Najdete v ní velké množství vitamínů včetně panthenolu, který hydratuje a zvláčňuje pokožku. SEFIROS TonicLotion naneste na pleť pomocí vatového tamponku nebo využijte praktický rozprašovač. SEFIROS TonicLotion je ideální k zvláčnění pleti před exfoliací ultrazvukovou špachtlí.

Aktivní složky

Tonic Lotion.jpg

Růže damašská

zmírňuje projevy stárnutí pokožky

Tonic Lotion 2.jpg

Vitamín B6 

redukuje tvorbu kožního mazu

Složení

Panthenol, d-panthenol, provitamin B5 Hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku. Zrychluje přirozenou obnovu buněk. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění a redukuje podráždění a zčervenání pokožky.

 

Niacin Vitamin B3 Kyselina nikotinová

 

Plamatka zelná (extrakt) Zmírňuje svědění pokožky. Vhodná pro citlivou, suchou i problematickou pleť. Snižuje výskyt vrásek.

 

Kyselina askorbová Vitamin C Napomáhá k rychlejší regeneraci pleti. Brání destrukci kolagenu v pleti a podporuje jejich tvorbu. Zmírňuje projevy stárnutí kůže (vrásky).

 

Růže damašská (olej) Růžová silice Růžový olej Vhodné především pro suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Zmírňuje projevy stárnutí pleti.

 

Thiamin Vitamin B1 Zpomaluje projevy předčasného stárnutí. Vhodný pro péči o suchou pokožku. Může pomoci s redukcí tmavých kruhů v oblasti pod očima.

 

Vitamin B6 Redukuje tvorbu kožního mazu. Napomáhá hydrataci pleti.

Ingredients

Aqua, Propanediol, Panthenol, Niacinamide, Acmella Oleracea Extract, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Rosa Damascena Flower Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol, Citric acid, Thiamine Hydrochloride, Pyridoxine Hydrochloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Qi8

TonicLotion je součástí anti-age řady Qi8

Dopřejte své pleti naší novou anti-age řadu SEFIROS Qi8, s přírodním složením. V řadě Qi8 nenajdete žádná barviva, výsledný odstín je pouze mixem použitých ingrediencí

Qi8 all_small.jpg
bottom of page