top of page

domů / produkty / kosmetika / qi8 / liftingtherapy

LiftingTherapy
anti-age sonic gel 80 ml

Vyživující gel s liftingovým efektem SEFIROS LiftingTheraphy (anti-age sonic gel) je součástí kosmetické řady Qi8 péče o pleť SEFIROS založené na výsledcích nejmodernějšíchvýzkumných poznatků.

379,- Kč

doporučená cena

LiftingTherapy_product_1.png

LifitngTherapy

SEFIROS LiftingTheraphy (anti-age sonic gel) je součástí kosmetické řady Qi8 péče o pleť SEFIROS založené na výsledcích nejmodernějších výzkumných poznatků. Volba jedinečných aktivních látek a nových přístupů v kombinaci s maximálním cílem zaměřeným na potřeby pokožky vám přináší dokonalou péči. Pleťové sérum s vysokou viskozitou pro optimální účinek sonického čističe pleti, obsahuje pouze přírodní gelovadla. Směs 3 hyaluronových kyselin lišících se molekulovou hmotností pro optimální péči o pleť. Extrakt z mořské řasy k potlačení vrásek a vyhlazení pokožky. Boerhavia Diffusa Extrakt působící proti výskytu pigmentových skvrn.

LiftingTherapy_modelka.png

Výživný gel

Výživný gel SEFIROS LiftingTherapy s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, která na sebe váže vodu, účinně tak hydratuje pleť a vyplňuje vrásky. Gel se pomaleji vstřebává, aktivní látky se tedy uvolňují postupně a přinášejí větší efekt při cestě za krásnou a mladistvou pokožkou. SEFIROS LiftingTherapy gel je ideální při použití neinvazivních kosmetických přístrojů s technologiemi elektrické svalové stimulace (EMS) a radiofrekvenčních vln (RF).

Aktivní složky

Lifting Therapy.jpg

Kyselina hyaluronová

Lifting Therapy 2.jpg

Růže damašská (olej)

váže vodu a díky tomu hydratuje pleť

zmírňuje projevy stárnutí pleti

Složení

Berhavie rozkladitá (extrakt z kořene) Patří mezi ájurvedské byliny. Semena berhavie působí jako tonikum. Napomáhá omlazení pokožky.

 

Thalassine Pomáhá zmírňovat projevy stárnutí jako jsou např. vrásky. Zmírňuje zarudnutí a svědivost pokožky.

 

Růže damašská (olej) Růžová silice Růžový olej Vhodné především pro suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Zmírňuje projevy stárnutí pleti. 

 

Panthenol, d-panthenol, provitamin B5 Hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku. Zrychluje přirozenou obnovu buněk. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění a redukuje podráždění a zčervenání pokožky.

 

Kyselina hyaluronová  Má schopnost vázat na sebe vodu a díky tomu pleť hydratuje. Zároveň vytváření kolagenová vláka a přispívá tak k pevnosti pleti. Vyplňuje vrásky na pleti. Slouží jako antioxidant. Přirozeně se vyskytuje v těle. Je hydrofobní - přitahuje vodu a dokáže zadržet přibližně 100násobek své hmotnosti.

 

Fucogel Napomáhá k oživení zralé pleti. Hydratuje jak s okamžitým, tak dlouhodobým účinkem. Snižuje podrážděnost pokožky. Snižuje viditelnost vrásek

Ingredients

Aqua, Propanediol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Tripleurospermum Maritimum Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Xanthan Gum, Panthenol, Glycerin, Sclerotium gum, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Citric acid, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate

Qi8

LiftingTherapy je součástí anti-age řady Qi8

Dopřejte své pleti naší novou anti-age řadu SEFIROS Qi8, s přírodním složením. V řadě Qi8 nenajdete žádná barviva, výsledný odstín je pouze mixem použitých ingrediencí

Qi8 all_small.jpg
bottom of page