top of page

domů / produkty / kosmetika / qi8 / liftingserum

LiftingSerum
anti-age formula 60 ml

Anti-age sérum s liftingovým efektem SEFIROS LiftingSerum (anti-age formula) je součástí kosmetické řady Qi8 péče o pleť SEFIROS založené na výsledcích nejmodernějšíchvýzkumných poznatků.

369,- Kč

doporučená cena

LiftingSerum_product_1.png

LifitngSerum

SEFIROS LiftingSerum (anti-age formula) je součástí kosmetické řady Qi8 péče o pleť SEFIROS založené na výsledcích nejmodernějších výzkumných poznatků. Volba jedinečných aktivních látek a nových přístupů v kombinaci s maximálním cílem zaměřeným na potřeby pokožky vám přináší dokonalou péči. Pleťové sérum s vysokou viskozitou pro snadnou aplikaci kosmetickými přístroji. Obsahuje pouze přírodní gelovadla. Směs 3 hyaluronových kyselin lišících se molekulovou hmotností a Biosaccharide Gum-1 působící proti stárnutí. Vysoký obsah D-panthenolu pomáhá zklidnit podrážděnou pokožku. Laminaria Ochroleuca Extrakt působící proti oxidativnímu stresu buněk, slouží i jako lapač radikálů.

LiftingSerum_modelka.png

Anti-age efekt

Výživné anti-age SEFIROS LiftingSerum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, která na sebe váže vodu, účinně tak hydratuje pleť a vyplňuje vrásky. Sérum se pomaleji vstřebává, aktivní látky se tedy uvolňují postupně a přinášejí větší efekt při cestě za krásnou a mladistvou pokožkou. SEFIROS LiftingSerum gel je ideální při použití neinvazivních kosmetických přístrojů s technologiemi elektrické svalové stimulace (EMS) a radiofrekvenčních vln (RF).

Aktivní složky

Lifting Serum.jpg

Kyselina hyaluronová

Lifting Serum 2.jpg

Laminaria Ochroleuca

váže vodu a díky tomu hydratuje pleť

chrání proti stárnutí pokožky

Složení

Růže damašská (olej) Růžová silice Růžový olej Vhodné především pro suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Zmírňuje projevy stárnutí pleti. 

 

Kyselina hyaluronová  Má schopnost vázat na sebe vodu a díky tomu pleť hydratuje. Zároveň vytváření kolagenová vláka a přispívá tak k pevnosti pleti. Vyplňuje vrásky na pleti. Slouží jako antioxidant. Přirozeně se vyskytuje v těle. Je hydrofobní - přitahuje vodu a dokáže zadržet přibližně 100násobek své hmotnosti.

 

Hnědá mořská řasa / Řasa Laminaria Ochroleuca Chrání proti stárnutí pokožky. Zklidňuje pokožku. Chrání buňky při expozici UV záření. Obnovuje lipidovou vrstvu kůže. Udržuje pokožku hydratovanou.

 

Panthenol, d-panthenol, provitamin B5 Hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku. Zrychluje přirozenou obnovu buněk. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění a redukuje podráždění a zčervenání pokožky.

 

Fucogel Napomáhá k oživení zralé pleti. Hydratuje jak s okamžitým, tak dlouhodobým účinkem. Snižuje podrážděnost pokožky. Snižuje viditelnost vrásek.

Ingredients

Aqua, Rosa Damascena Flower Oil, Sodium Hyaluronate, Laminaria Ochroleuca Extract, Panthenol, Xanthan Gum, Citric acid, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sclerotium gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Biosaccharide Gum-1

Qi8

LiftingSerum je součástí anti-age řady Qi8

Dopřejte své pleti naší novou anti-age řadu SEFIROS Qi8, s přírodním složením. V řadě Qi8 nenajdete žádná barviva, výsledný odstín je pouze mixem použitých ingrediencí

Qi8 all_small.jpg
bottom of page